skóra
 
Ostatnio oglądane
   
 
   


   
 
   
Zapisz się na newsletter, wpisz adres e-mail:
dodaj     usuń
mebelo.pl - nowoczesny sklep meblowy pozwalający na samodzielne konfigurowanie mebli
   
APAP EXTRA tabletki * 10 
   
 
ID Nazwa Cena brutto
2049 APAP EXTRA tabletki * 10 7.24 PLN


dostępny
Producent: US PHARMACIA SP. Z O.O.
Skład:
1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg kofeina 65 mg
Działanie:
Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia.
Wskazania:
Wskazaniem do stosowania są bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrenowe), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.
Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat.: 1-2 tabl. co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę).


Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    
 
  


oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe
wykonanie i hosting: PROJEKTwww.pl